© 2018 by  Anna Lukasova, Pavel Berco (www.droneart-media.cz), Jiri Hosek

  • Facebook Sociální Icon
  • YouTube Sociální Icon

Pomáhejte s námi

Sdílením stránek, Facebookového profilu, videí

Ano, je to tak jednoduché. Pomoct můžete už jen pouhým sdílením. Ať už www stránek, kde se mohou další lidé dozvědět o tomto projektu, případně sdílejte naše Facebookové stránky a nebo přímo daná videa. Největší přínos potom může přinést číslo, které značí počet shlédnutí videa (jednotlivých projektů), díky kterému jsou poté vypočítávány odměny za reklamu a díky kterým budeme moct oslovit potenciální zájemce o reklamu v dalších projektech.

Propojte nás s těmi, co shání prostor pro svoji reklamu

Pokud budeme schopni nabídnout videa s vysokou sledovaností, nemusíme se snažit vybírat peníze na pomoc dětem od lidí, ale spíše od společností, které by si jinde stejně reklamu zaplatili, protože tím plní své marketingové plány a může jim to pomoci k vyšší prodejům a následným ziskům.

Média jsou obrovský akcelerátor

Je to tak, ať chceme nebo ne. Pokud máte možnost propojit nás s někým, kdo o nás může napsat článek, udělat interview, natočit reportáž, může to výrazně pomoct ve sledovanosti videí. 

Zapamatujte si nás a mluvte o nás

To, že na nás budete myslet a zmíníte se o nás třeba někdy některým lidem kolem sebe, bude možná důležitější, než si myslíte. Všechno je dnes o kontaktech a mnoho z vás má kolem sebe velmi zajímavé kontakty a mnoho šikovných lidí, kteří nám také mohou pomoct projekt zviditelnit.

Zviditelníme problémy, o kterých mnozí ani neví

Asi všichni víte, že mnohé operace, nebo následnou péči, odmítají bezdůvodně často zdravotní pojišťovny proplácet. Mnohdy se jedná i o legislativní chybu a nebo lobby farmaceutických firem, které nechtějí, aby se problémy řešily, ale jen aby byli pacienti neustále nuceni kupovat jejich léčiva. Pomozte nám tedy zároveň získat takovou mediální sílu, která nám otevře dveře k jednáním ohledně těchto problematických a mnohdy velmi citlivých témat.